بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری
جامعه ورزش و جوانان از عموم مردم به‌ویژه ورزشکاران و جوانان برای حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش هواداری نیوز ، جامعه ورزش و جوانان از مردم به‌ویژه ورزشکاران و جوانان برای حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

بیانیه‌ی دعوت وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون فرازی دیگر از تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی را در پانزدهمین روز تیرماه ۱۴۰۳ در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو داریم و شکی نیست بصیرت ملی، غیرت دینی و وحدت همگانی در مردم ایران متجلی شده و با مشارکت گسترده پای صندوق‌های رای، اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات می‌رسانند تا مردم‌سالاری دینی در قالب این آزمون مهم، شفاف‌تر از همیشه، بروز و ظهور یابد.

جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی در استمرار همراهی‌های گذشته با اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، با شور و شعار وصف‌ناپذیر، زمینه‌ی حماسه‌ای ماندگار را به‌وجود می‌آورند تا پیروزی ملت ایران بار دیگر به ارمغان آید.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران، از ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، مدیران، پیشکسوتان، داوران و هواداران ورزش دعوت بعمل می‌آورد در استمرار حضور عزتمندانه‌ی مردم در دوره‌های گذشته انتخابات، در برهه‌ی با اهمیت کنونی نیز حضور باشکوهی در انتخابات داشته باشند و به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مشارکت گسترده جامه‌ی عمل بپوشانند.

وعده‌ی ما: جمعه ١۵ تیر ١۴٠٣ از ساعت ٩ تا ١٢ در مجموعه ورزشی شهید شیرودی شعبه اختصاصی جامعه ورزش و جوانان استان تهران و دیگر شعب اختصاصی در سراسر کشورنظرات بگذارید...

Top