تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی در اولویت قرار دارد

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی در اولویت قرار دارد
در سفر مهندس هاشمی به چهار محال و بختیاری، مدیران کل قبلی و فعلی ورزش و جوانان این استان با اهداء گل از وزیر ورزش مقدم وزیر ورزش و جوانان ایران را گرامی داشتند.

اصغر قلندری/ به گزارش هواداری نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان امروز ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲، مهندس  کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان درمعیت هیئت دولت در سفر استانی به چهارمحال و بختیاری سفر کرد و مورداستقبال مدیرکل قبلی و فعلی ورزش و جوانان این استان محمود سلیمی و موعود بنیادی‌فر قرارگرفت.
در اين سفر که آقای ملارمضانی مدیرکل دفتر طرح و برنامه وزارت ورزش و جوانان مهندس هاشمی را همراهی می‌کند، وزیر ورزش وجوانان اعلام کرد که تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی این استان براساس تاُکید رئیس جمهور محترم، در اولویت برنامه های این وزارتخانه قرار دارد.
مهندس هاشمی درجریان بازدید از خانه جوان شهرکرد، با اشاره به اینکه خانه ورزشکاران شهرکرد تا پایان سال افتتاح می‌شود، افزود: راه‌اندازی خانه ورزشکاران برای استان به عنوان بام ایران مهم است و می‌توان با افتتاح این طرح میزبان خوبی برای مسابقات قهرمانی کشور باشیم.
وی با تأکید بر اینکه نیاز استان است که به عنوان بام ایران کمک شود تا به توسعه ورزش قهرمانی کمک شود، اظهار داشت: اعتبارات خوبی در دور نخست و همچنین دور دوم سفر رئیس جمهور به این استان اختصاص داده شد که اتمام طرح‌های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرادارد.
وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به برخی از طرح‌های مهم استان در بخش ورزش و جوانان افزود: طرح‌های اصلی نیمه‌تمام استان از جمله طرح هتل ورزشکاران نیز در اولویت قراردارد.
هاشمی به بازدید از طرح‌های مختلف ورزشی استان در شهرهای مختلف اشاره کرد و گفت: در این بازدید از نزدیک مسائل و مشکلات بررسی می شود.
به گفته وی، در حوزه جوانان ۲ خانه جوان در شهرکرد و لُردگان داریم که اعتبار جداگانه ۱۰میلیارد تومان پیش‌بینی شده و تا پایان سال این طرح افتتاح می‌شود.
وزیرورزش و جوانان گفت: در فاز نخست اجرایی این طرح (۲۰ میلیارد تومان) اختصاص داده شده است.نظرات بگذارید...

Top